בתקופה של אי יציבות כלכלית – השקיעו בדירה חדשה מקבלן בוורשה, אחת מערי הבירה המתפתחות ביותר באירופה החל מ-89,000 €

משבר הקורונה הרעיד את הכלכלות הכי חזקות ויציבות בעולם, ומייצר הזדמנויות השקעה שפשוט שלא רואים כל יום. אחד היעדים האטרקטיביים ביותר היא וורשה, פולין. משקיעים רבים מנצלים את התקופה ומעבירים את הכסף מהבורסה להשקעות אלטרנטיביות, לדוגמא נדל”ן מניב בחו”ל.

המצב הכלכלי בפולין מצוין, מחירי המחייה נוחים ובעשור האחרון שוק הנדל״ן במדינה נמצא במגמת עלייה יציבה ומתמדת. פולין, הוכיחה את החוסן הכלכלי שלה כבר בזמן המשבר העולמי בשנת 2008, בניגוד לשכנותיה של התיירותיות של פולין שנפגעו מאוד ממשבר הקורונה, כמו יוון שהתמ”ג שלה נשען על כ-20% תיירות, הכלכלה של פולין נשענת ברובה על תעשייה, חקלאות ושירותים ולכן חזרה לתפקוד מלא בזמן הרבה יותר קצר.

גלובס: “מקום 8 באירופה בהיקף היצוא”

רונסון, היא חברה ציבורית, אחת החברות הוותיקות, האמינות והחזקות בשוק הנדל״ן בפולין. בונה מספר פרויקטים בכל שנה וזוכה לשבחים מהמשקיעים שחוזרים ומשקיעים איתה שוב בפרויקטים החדשים בגלל האטרקטיביות של העסקאות. לדוגמא: דירה חדשה, מרוהטת ומאובזרת צפויה להניב תשואה של עד 7% בשנה מהשכרה, החל מ-89,000 € בלבד! וזה לא כולל את העלייה העתידית בשווי הנכס.

 

פרויקט חדש ברובע אורסוס במרכז ורשה- URSUS CENTRALNY

לצורך ההשוואה, רכישת דירת 40 מ״ר מאובזרת לחלוטין בוורשה, עיר הבירה של פולין, עולה כרבע ממחיר דירה דומה בתל-אביב ומייצרת תשואה טובה יותר במרבית המקרים (!).

איך התהליך ההשקעה מתבצע? החברה מאתרת את הנכס המתאים ביותר עבורכם ממגוון הפרויקטים של החברה מדובר בדירה חדשה מהניילון בפרויקטים מאד מבוקשים על ידי הפולנים עם אחריות קבלן לחמש שנים . רישום הנכס בטאבו על שמכם ולהשלמת התהליך הפרוצדורלי המשפטי, בליווי עו”ד ישראלי-פולני ונוטריון פולני. מתבצע אבזור מלא של הדירה ע”פ התאמה לאוכלוסיית השוכרים הפוטנציאלית באזור וחיבור לחברת הניהול מובילה בפולין ואיתור השוכרים הפוטנציאליים לנכס. כך שלמשקיעים יש את כל השקט והבטחון לדעת שההשקעה שלהם נמצאת בידיים המקצועיות ביותר.

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג